Atrakcyjna polisa inwestycyjna

Jeżeli chcesz zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny, sięgnij po polisę inwestycyjną. Inwestuj pieniądze w rozsądny sposób. Szeroki wybór ubezpieczeń z funduszem kapitałowym. Atrakcyjne oprocentowanie. Niskie stawki dla każdego. Odpowiednie zabezpieczenie przyszłości dzieci. Zapewnienie dziecku gotówki na studia. Kompleksowa ochrona dla najbliższych.

Bardzo ciekawą opcją, jaką oferują nam firmy ubezpieczeniowe jest polisa inwestycyjna. Często można ją nabyć w pakiecie z typowym ubezpieczeniem na życie. Część inwestycyjna zapewnia jej posiadaczom zwrot środków, których suma jest równoważna wpłacanym składkom. Ponadto nie ma najmniejszych problemów z przelewaniem części oszczędności na fundusze innego rodzaju. Osoby korzystające z tego typu rozwiązań przez cały okres trwania polisy nie ponoszą w związku z nią opłat wiążących się z podatkiem, a dopiero w momencie wypłacania środków muszą go zapłacić. Do wyboru jest wiele różnych funduszy o różnym stopniu ryzyka.

Najważniejsze zalety polisy inwestycyjnej

Przede wszystkim opcja ta umożliwia uzbieranie całkiem pokaźnego kapitału. Wymagana wysokość wpłat jest bardzo motywująca, przez co jesteśmy w stanie zrezygnować z niepotrzebnych wydatków na rzecz polisy. Wiele towarzystw ubezpieczeniowym udostępnia swoim klientom możliwość wglądu do posiadanych środków, a także przetransferowania zgodnie z ich życzeniem. Najniższe składki w tym wypadku wynoszą w granicach 100 złotych, tak więc rozwiązanie to nie wiąże się ze zbyt wysokimi kosztami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *