Nie daj się ponuremu nastrojowi!

[browser-shot url=”http://biuroprasowe.ing.pl/pr/289655/jakim-typem-jesiennej-osobowosci-jestes?changeLocale=PL”]

Przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe ING Życie zainicjowało w okresie jesiennym akcję ,,Obudź się na jesień”, której celem była motywacja naszego społeczeństwa do bardziej optymistycznego patrzenia na życie oraz poddawania się profilaktycznym badaniom. Jednym z warunków udziału w przedsięwzięciu było wypełnienie ankiety, która pozwoliła na zebranie danych dotyczących jesiennego typu osobowości Polaków.

W akcji przepytano ponad 400 osób, które podzieliły się z pracownikami ING Życie swoimi metodami na chandrę. Według statystyk, niemal 90% uczestników badania było kobietami. Okazało się, że najwięcej odpowiedzi padło na ,,Babie lato”, czyli typ osobowości, w którym człowiek mimo jesiennej aury zachowuje w sobie optymizm i trochę ,,promieni lata”. Najrzadziej spotykanym typem była ,,Ognista chryzantema”. Oznacza to osobowość, która dopiero jesienią czuje się najlepiej i korzysta w pełni z życia.

Pozostałymi odpowiedziami w akcji ING Życie była ,,Więdnąca malwa” – zmęczenie jest większe z każdym dniem i ,,Opadający liść”, który woli poleżeć na kanapie zamiast aktywnie spędzać dzień. ,,Śnieżna kula” jest ostatnim typem jesiennej osobowości, która zbiera siły w ciągu lata, by następnie szybko przejść przez jesień oraz zimę i doczekać wiosny. 83% respondentów uznało także, że jesienią traci energię. Najaktywniejsi uczestnicy ,,Obudź się jesienią” zostali nagrodzeni upominkami, pulsometrami i apteczkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *