Dobry start juniora

[browser-shot url=”http://tueuropa.pl/artykuly/896,112/d,aktualnosci,ubezpieczenie-dobry-start-juniora-quot-nagrodzone-przez-ekspertow”]

Nagroda Quality International zostaje przyznawana tylko tym produktom lub usługom, które charakteryzują się najwyższą jakością. Na takie wyróżnienie mogą liczyć tylko Ci, którzy oferują usługi o najwyższym standardzie, a ponadto przechodzą pozytywną weryfikację oferowanych usług, przeprowadzaną przez niezależnych ekspertów.

W tym roku prestiżowa nagroda Quality International 2014 wędruje do ubezpieczenia „dobry start juniora”. Jest to polisa, która w znacznym stopniu zabezpiecza nasze dzieci na przyszłość. „Dobry start juniora” to kompleksowe rozwiązanie obejmujące ubezpieczenie na życie i dożycie w połączeniu z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Oprócz ochrony ubezpieczeniowej, możemy cieszyć się także ze sprawnie działającym mechanizmem inwestowania. Wypracowane środki możemy wypłacić w dowolnym momencie, co więcej polisa może zostać wykupiona nie tylko przez rodzinę dziecka, ale także przez osoby niespokrewnione. Jest to niewątpliwie cecha, która odróżnia ten produkt od innych tego typu dostępnych na rynku. W momencie ubezpieczenia dziecko może mieć od 0 do 13 lat, z kolei maksymalny czas działania polisy to moment ukończenia 25 roku życia przez osobę ubezpieczoną.

Ubezpieczenie „dobry start juniora” to niewątpliwie produkt innowacyjny. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Życie Europa z pewnością nie zawiedzie oczekiwań swoich klientów, a oferta trafi w gusta szerokiego grona odbiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *