Dostęp do pomocy fachowca 24h

[browser-shot url=”http://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/assistance-dom24h//” width=”300″]

mBank to marka dla każdego klienta. Osiągnięcie tego uniwersalnego charakteru stało się możliwe dzięki wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Bez znaczenia jest wiek. mbank podejmuje współpracę z klientami indywidualnymi, z przedsiębiorcami małych i średnich firm, a także z dużymi korporacjami. W każdym przypadku Grupa mBanku staje na wysokości zadania, próbując dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego z potencjalnych klientów. Pośród różnego rodzaju pakietów znajduje się również wyjątkowo atrakcyjne Assistance Dom 24h.

Wyżej wspomniany pakiet assistance to gwarancja natychmiastowej i profesjonalnej pomocy, dostępnej przez 24h. Zakupione ubezpieczenie daje nam szansę na wezwanie fachowca w razie nieprzewidzianej awarii, włamania czy też kradzieży. Fachowca można wezwać również w przypadku wystąpienia pożaru czy innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych mających miejsce w domu.

W ramach ubezpieczenia mamy dostęp do usług świadczonych przez: hydraulika, ślusarza, elektryka etc. Jednak jeżeli uważasz, iż wystarczy Ci tylko i wyłącznie porada, która stanie się wskazówką do rozwiązania problemu zadzwoń na odpowiednią infolinię. Dostępne są: infolinia budowlano-remontowa, weterynaryjna, rodzinna oraz infolinia dotycząca sieci usługodawców. Assistance Dom 24h to kompleksowa ochrona za jedyne 7 zł miesięcznie.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/assistance-dom24h//

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *