Effie po raz drugi dla Proama

[browser-shot url=”https://media.proama.pl/pr/287998/kolejne-effie-dla-proama”]

Effie to nagroda przyznawana przedsiębiorstwom działającym w sektorze marketingowym. Jest to wynagrodzenie dla tych przedsiębiorców, którzy opracowali i zastosowali efektywną komunikację marketingową. W tegorocznej edycji wzięto pod uwagę 170 kampanii, należących do różnych kategorii. Nagrody uzyskało 48 najciekawszych projektów. Również Proama może pochwalić się już drugim sukcesem w tymże konkursie.

Proama w tym momencie uchodzi za jedną z najszybciej i najdynamiczniej rozwijających się firm na polskim rynku ubezpieczeniowym. Nagroda Effie przyznana została marce Proama za kampanię „Bezszkodowi Kierowcy”. To już druga taka statuetka w dziejach firmy. Oczywiście, bez wątpienia należy przyznać iż nagroda jest jak najbardziej słuszna. Okazuje się, że Proama za sprawą doskonałych kampanii wspomaga sprzedaż prowadzoną przez agentów. Dowodem na świetność kampanii są liczne telefony ze strony klientów. Proama swoją działalność opiera na świadczeniu usług z zakresu ubezpieczeń majątkowych.

Ponadto w ofercie dostępne są pakiety komunikacyjne OC i AC, a nawet polisy mieszkaniowe czy wysoko rozbudowane polisy osobowe. W ramach ubezpieczenia komunikacyjnego dla wszystkich bezszkodowych kierowców przewidziano specjalną promocję bonus-malus. Każdy klient korzystający z oferty drogą internetową bądź telefoniczną zyskuje kontakt z Osobistym Doradcą. Dzięki doskonałej komunikacji marketingowej i wysokiej jakości obsługi klienta możliwe staje się osiągnięcie wysokich wyników sprzedażowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *