Grupowe ubezpieczenia dzieci i młodzieży

[browser-shot url=”http://www.polisa-zycie.pl” width=”300″]

„Polisa-Życie” w swojej ofercie ubezpieczeniowej proponuje grupowe ubezpieczenia dla dzieci i mlodzieży . Ubezpieczenia tego rodzaju przewidziane są dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do szkoły. Ubezpieczenia dokonuje placówka oświatowa, są to m.in.: przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, a także jednostki oświatowe, kulturalne, harcerskie czy sportowe. Ubezpieczona może być osoba ucząca się do lat 30. Placówki zawierają umowy ubezpieczeniowe na okres 1 roku z możliwością przedłużenia tejże umowy. Ubezpieczyć można grupę która liczy najmniej 20 osób.

„Polisa-Życie” oferuje ubezpieczenie charakteryzujące się elastycznym zakresem ochrony ubezpieczeniowej. Ubezpieczający może dokonać ubezpieczenia dostosowanego do potrzeb i możliwości grupy. Można również rozszerzyć zakres podstawowej ochrony dokonując dodatkowych opłat. Jednak minimum jakie należy wpłacić to 2 000 zł. Wpłaty dokonuje się jednorazowo za cały rok z góry, a każdy członek grupy ubezpieczony jest na taką sama kwotę.
Ubezpieczyciel zobowiązuje się do wypłaty odszkodowania w wypadku zgonu bez względu na jego przyczynę.

Aby zawrzeć umowę należy skontaktować się przedstawicielem „Polisa-Życie” poprzez Regionalne Biura Handlowe, które rozmieszczone SA w całym kraju.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.polisa-zycie.pl/index1.php?dzial=5&node=24&doc=1000066

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *