Indywidualne ubezpieczenie na życie

[browser-shot url=”http://www.signal-iduna.pl” width=”300″]

SIGNAL IDUNA to niemiecka marka prowadząca swoją działalność już od stu lat. Na polskim rynku ubezpieczeniowym pojawiła się na przełomie 2001 i 2002 roku. Funkcjonuje do dziś i nieustannie stara się sprostać coraz większym wymaganiom klientów. SIGNAL IDUNA nigdy nie próżnuje i nie stoi w miejscu. Nieustannie się rozwija i udoskonala ofertę, która musi spełniać podstawowe zasady nieustannie rozwijającego się rynku. Polską markę tworzą dwie spółki, a są nimi: SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. oraz SIGNAL IDUNA Życie Polska TU S.A.

Druga z powyższych spółek zachęca do zakupu indywidualnego ubezpieczenia na życie. Dzięki takiej ofercie za niewielka składkę można uzyskać spore sumy ubezpieczenia. Życie nieustannie nas zaskakuje- raz pozytywnie a drugi raz w ręcz przeciwnie. Nie jesteśmy w stanie w 100% zapewnić sobie pełni bezpieczeństwa, bowiem nigdy nie wiadomo jak długi jest nasz czas na ziemi. W złych momentach i niekorzystnych zdarzeniach losowych, a także na wypadek śmierci możemy zrobić coś co zapewni bezpieczeństwo finansowe naszym najbliższym. Indywidualne Terminowe Ubezpieczenie na Życie to specjalna oferta od SIGNAL IDUNA.

W ramach oferty firma zobowiązuje się do wypłaty świadczenia bliskim osobie ubezpieczonej. Pakiet oczywiście można rozszerzyć o ubezpieczenie na wypadek ciężkiej choroby, pobytu w szpitalu, a także operacji chirurgicznych. Ponadto ubezpieczyciel dodatkowo proponuje ubezpieczenie na wypadek trwałego kalectwa, którego przyczyną był nieszczęśliwy wypadek. Ubezpieczenia na wypadek śmierci z powodu nieszczęśliwego wypadku to również dodatkowa opcja od SIDNAL IDUNA. Jeżeli ubezpieczona osoba w skutek wypadku jest niezdolna do pracy, ubezpieczyciel zobowiązuje się do uregulowania składek polisy.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.signal-iduna.pl/signaliduna/indywidualne-ubezpieczenia-na-zycie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *