Kolorowa Przyszłość w ramach Indywidualnego Ubezpieczenia Posagowego

[browser-shot url=”http://www.warta.pl” width=”300″]

TuiR WARTA S.A. to marka z długoletnią tradycją sięgającą już roku 1920. Tradycja przekłada się na ogromne doświadczenie marki w świadczeniu usług ubezpieczeniowych. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorstw. W ramach ubezpieczenia na życie WARTA stworzyła Indywidualne Ubezpieczenie Posagowe. Jednym za wariantów tej polisy jest produkt Kolorowa Przyszłość. Zgodnie z głównym założeniem ubezpieczyciela oferta skierowana jest do rodziców, dziadków i opiekunów, którzy pragną zapewnić bezpieczeństwo finansowe swoim najmłodszym pociechom.

W ramach Kolorowej Przyszłości możliwe staje się bezpieczne gromadzenie oszczędności. To Ty decydujesz ile chcesz zaoszczędzić, tzn. określasz jaką kwotę ma uzyskać dziecko w momencie ukończenia 18 lat. Wypłaty oszczędności należy dokonać po uzyskaniu pełnoletności przez dziecko, jednak trzeba pamiętać, aby uczynić to przed ukończeniem 25 roku życia. W ten sposób łatwo zaoszczędzić środki finansowe niezbędne do posłania dziecka na studia.

Co więcej, Indywidualne Ubezpieczenie Posagowe Kolorowa Przyszłość to gwarancja uzyskania oszczędności nawet w sytuacji wczesnej śmierci rodzica. Wówczas dziecko uzyska pełną kwotę zadeklarowaną w umowie, nawet wtedy kiedy zmarły rodzic nie dokonał wpłaty wszystkich składek. Wypłata ubezpieczenia może również mieć miejsce w sytuacji nieszczęśliwego wypadku dziecka. Oczywiście po warunkiem, iż rodzic już nie żyje. Kontynuując wątek nieoczekiwanej śmierci rodziców należy również wspomnieć o rencie dla dziecka. Jest to wariant, który w obliczu śmierci rodzica zapewnia regularną wypłatę świadczenia o wartości wcześniej ustalonej przez rodzica.

W sytuacji kiedy rodzic ulegnie całkowitemu inwalidztwu może on zaniechać wpłat składek ubezpieczeniowych, bowiem dziecko zgodnie z umową otrzyma wypłatę ubezpieczenia wtedy kiedy osiągnie odpowiedni, określony w umowie wiek. WARTA w ramach tej usługi gwarantuje również możliwość skorzystania z Funduszu Posagowego na którym można gromadzić oszczędności i w zależności od potrzeby można z nich skorzystać w każdym momencie.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.warta.pl/ubezpieczenia/zycie/indywidualne-ubezpieczenie-posagowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *