Lepszy start dla dziecka w MACIF

[browser-shot url=”http://www.macif.com.pl/potrzeby_dla_najblizszych/start_dziecka_w_dorosle_zycie.html”]

Produktem towarzystwa ubezpieczeniowego MACIF Życie jest ochrona dzieci przed skutkami niespodziewanych zdarzeń, przykładowo śmiercią rodziców oraz zgromadzenie kapitału na start małoletniego w dorosłe życie – między innymi na studia, zakup samochodu, a nawet mieszkania.

Odpowiedzialni rodzice powinni skorzystać z dwóch oddzielnych produktów MACIF, Acti OHRONA i Acti GWARANT. Pierwszy z nich zabezpieczy finansowo dziecko w wypadku utraty jednego lub dwojga rodziców, drugi odpowiada na potrzeby związane z wkroczeniem w samodzielne życie. Oddzielenie tych ofert oznacza większą przejrzystość oferty ubezpieczeniowego przedsiębiorstwa. Rodzice otrzymują wszelkie niezbędne informacje na temat produktu, na dodatek mogą elastycznie dopasować polisę do potrzeb dziecka.

Pracownicy MACIF Życie TUW informują klienta o warunkach ubezpieczenia, takich jak zakres ochrony, czy wysokość składki koniecznej do uiszczania przez wszystkie lata obowiązywania umowy. Dostosowanie umowy do ewentualnych zmian odbywa się bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Przedsiębiorstwo gwarantuje minimalny wskaźnik ubezpieczeniowy i nieustanny dostęp do zgromadzonych za ich pośrednictwem środków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *