Oferty pakietowe w ramach ubezpieczenia grupowego

[browser-shot url=”http://ing.pl” width=”300″]

W ramach ING Życie funkcjonują trzy spółki, a są nimi: ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. oraz ING Usługi Finansowe S.A. Każda z nich specjalizuje się w określonych działaniach. ING TU na Życie powstało w sierpniu 1994 roku i od tego czasu oferuje szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych w ramach ubezpieczeń na życie. Pośród wielu ofert znajduje się dogodny pakiet ubezpieczenia grupowego. Natomiast w związku z nim, w ostatnim czasie Grupa ING Życie wprowadziła pewne zmiany, które mają na celu jeszcze lepsze dostosowanie się do potrzeb i preferencji klienta.

Powyższa oferta przeznaczona jest do pracowników firm oraz rodzin. Otóż, ING Życie w ramach oferty zobowiązuje się do kompleksowej ochrony życia i zdrowia pracownika, a nawet i jego członków rodziny. Polisa ta daje również szansę na gromadzenie kapitału na przyszłość. Udoskonalenia w ubezpieczeniu grupowym dokonano po to, aby dzisiejszy przedsiębiorca mógł lepiej dostosować polisę ubezpieczeniową do specyfiki działania przedsiębiorstwa. Bardzo istotnym atutem pakietu jest dodatkowe włączenie i objęcie ochroną najbliższych członków rodziny, tj. małżonka bądź partnera oraz dzieci. Kolejnym uzupełnieniem staje się dodatkowy pakiet wypadkowy, który zapewnia ochronę w razie nieszczęśliwego wypadku. W przypadku tego rozszerzenia to przedsiębiorca określa od jakich wypadków przysługuje świadczenie w ramach pakietu wypadkowego. Zależne jest to bowiem od branży w jakiej przyszło działać pracownikowi.

Co więcej, ING Życie w ramach ubezpieczenia grupowego przewiduje dodatkowo możliwość inwestowania i oszczędzania środków na przyszłą emeryturę. Pracodawca decydujący się na zakup takiego rozszerzenia pakietu zapewnia bezpieczeństwo finansowe pracownika na okres emerytury.

Więcej dowiesz się tutaj.

Źródło:http://biuroprasowe.ing.pl/pr/287236/nowa-oferta-pakietowa-w-ubezpieczeniu-grupowym-ing-zycie?changeLocale=PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *