Pełna ochrona i gwarancja bezpieczeństwa dla dzieci

[browser-shot url=”http://ergohestia.pl” width=”300″]

Ergo Hestia gwarantuje kompleksową ochronę ubezpieczeniową, która obejmuje wszelkie obszary ryzyka: samochód, mieszkanie czy podróże, ale przede wszystkim człowieka oraz jego zdrowie i życie. Oferta firmy przewiduje ochronę wszystkiego czego zażyczy sobie klient. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego specjaliści pracujący dla Ergo Hestia w szczególności zachęcają do zakupu indywidualnego ubezpieczenia dla dziecka. Okazuje się bowiem, że ubezpieczenia szkolne nie zawsze gwarantują dzieciom całkowitej ochrony.

W związku z powyższym warto szczegółowo zaznajomić się z warunkami oferty z której korzysta szkoła naszego dziecka. Wszystko po to, aby mieć świadomość w jakich sytuacjach nasza pociecha może liczyć na wypłatę odszkodowania. Większość szkół decyduje się na prostą i tanią polisę, która chroni tylko od niektórych zdarzeń losowych. Oznacza to, że nie w każdym przypadku możemy liczyć na wypłatę świadczenia.

Eksperci z Ergo Hestia radzą: albo rodzice wpłyną na zakup odpowiedniej polisy przez szkołę albo indywidualnie dokonają zakupu ubezpieczenia. Jeżeli chodzi o ten pierwszy wariant ciężko jest wywrzeć jakiś większych wpływ, ponieważ im bardziej udoskonalona oferta tym większa opłata ubezpieczeniowa. Należy mieć na uwadze to, iż nie wszystkich rodziców stać na to, aby zapewnić swojemu dziecku lepsze ubezpieczenie. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem okazuje się ubezpieczenie indywidualne. Sami określamy na jaką kwotę chcemy ubezpieczyć nasze pociechy, jednocześnie wskazując jakie ryzyka mają wchodzić w skład polisy. Warto skorzystać z ubezpieczenia w Ergo Hestii. Gwarantuje ona ochronę życia i zdrowia dzieci, bez względu na to co robią i gdzie się znajdują. Nie ogranicza się ono, tak jak ubezpieczenie szkolne, do zdarzeń mających miejsce na terenie szkoły.

Po szczegółowe dane sięgnij tutaj.

Źródło:http://media.ergohestia.pl/pr/287160/rodzice-we-wrzesniu-zamiast-pelnej-kontroli-pelna-ochrona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *