Pieniądze na start dla dziecka

[browser-shot url=”http://www.ingzycie.pl” width=”300″]

Dzisiejsze czasy są dosyć niepewne. W jednym momencie mamy wszystko, zaś w drugim możemy dużo stracić. Redukcja pracowników w firmie, choroba własna czy też współmałżonka mogą sprawić, że wszystkie dotychczasowe oszczędności jesteśmy zmuszeni wydać bądź co gorsza, w przypadku braku zgromadzonych środków musimy się w tak kryzysowych sytuacjach zadłużyć.

Co robić kiedy dodatkowe problemy finansowe wiążą się z dziećmi, z ich posłaniem do szkoły czy na studia? Żadne z rodziców nie chce, aby jego dziecko cierpiało z powodu braku wystarczających środków do życia.

ING Bank Śląski w odpowiedzi na różne przeciwności losu oferuje założenie konta oszczędnościowego dla naszych pociech. Wpłacając niewelkie kwoty jesteśmy w stanie zapewnić, chociaż w minimalnym stopniu, pewne zabezpieczenie dla dzieci. Im dziecko starsze tym większe wydatki finansowe. Największym z nich jest posłanie i utrzymanie dziecka na studiach, dlatego też ING radzi rodzicom jak zaoszczędzić odpowiednie środki na ten jakże ważny okres w życiu dziecka.

W celu konsultacji z doradcami ING należy skorzystać z formularza zawartego na oficjalnej stronie ING Banku. Poprzez formularz należy stworzyć profil dziecka, gdzie określamy jego płeć, zamieszczamy zdjęcie i określamy warunki w jakich przewidujemy jego studiowanie. Na podstawie takich informacji doradcy ING postarają się mniej więcej obliczyć ile będą kosztowały studia danego dziecka i zaproponują rozwiązanie,które umożliwi zabezpieczenie przyszłości naszej pociechy.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.ingzycie.pl/kalkulator-edukacyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *