Najlepsza polisa posagowa

Zadbaj o przyszłość swoich dzieci. Zdecyduj się na zakup polisy posagowej i obejmij je ochroną. Zainwestuj w sprawdzone rozwiązanie i oszczędzaj w najlepszy sposób. Szybko i tanio. Polisa posagowa, dla dzieci, bez zbędnych formalności, atrakcyjne kwoty ubezpieczenia, wypłaty jednorazowe, renta dla dziecka.

Polisa posagowa jest bez wątpienia jedną z najlepszych form oszczędzania pieniędzy na przyszłość naszych pociech. Ubezpieczyciele oferują nam pod tym względem wiele interesujących ofert. Ubezpieczenie tego typu może być utrzymywane maksymalnie przez 25 lat, a więc jest to czas, w którym można zgromadzić sporo środków finansowych. Sami ustalamy jaką kwotę będziemy co miesięcznie wpłacali na polisę i kiedy dziecko będzie mogło podjąć z niej pieniądze.

Zalety polisy posagowej

Przede wszystkim możemy dobrowolnie wybrać wysokość składek. Ponadto pieniądze poza nami mogą przekazywać na ten cel również dziadkowie, oraz inni członkowie naszej rodziny robiąc bezpośrednie wpłaty na konto małoletniej osoby. Polisa posagowa działa niejako na dwóch płaszczyznach. Dziecko nią objęte może korzystać zarówno z części ochronne a także inwestycyjnej. Obecnie jest to najlepsza metoda, aby uchronić córkę lub syna przed śmiercią lub niezdolnością do pracy rodzica, a także zapewnić im doskonały start w przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *