Rezygnacja z imprezy turystycznej bez strat

[browser-shot url=”https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66542/ubezpieczenie-kosztow-rezygnacji-z-imprezy-turystycznej/”]

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej w Gothaer jest idealnym rozwiązaniem dla każdego organizatora lub uczestnika wyjazdowej uroczystości. Zabezpieczenie od niespodziewanych zdarzeń jest dedykowane każdemu turyście chcącemu odczuwać finansowe bezpieczeństwo przykładowo na urlopie. Rozpoczynający się sezon zimowy jest idealnym czasem na zapoznanie się z ofertą ubezpieczeniowego przedsiębiorstwa.

Firma Gothaer proponuje zwrot kosztów w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej oraz pokryje wszelkie koszty wspomnianej rezygnacji lub koszty wcześniejszego powrotu. Procedura ubezpieczeniowa zostanie rozpoczęta wyłącznie wtedy, gdy uczestnictwo w zabawie nie będzie możliwe z powodu nagłej choroby Twojej i członków rodziny, nieszczęśliwego wypadku, śmierci bliskiej osoby, kradzieży lub zgubienia niezbędnych na wyjeździe dokumentów.

Powodami wypłacenia świadczenia są także szkody, które zostały wyrządzone w wyniku przestępstwa uniemożliwiającego wzięcie udziału w zabawie oraz zdarzenia losowe, takie jak pożar, huragan, uderzenie pioruna, powódź, lawina itp. Zaletą ubezpieczenia w Gothaer jest całkowity zwrot pieniędzy za udokumentowane wydatki związane z rezygnacją z uczestnictwa w imprezie turystycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *