Roczna ochrona ERV

[browser-shot url=”http://www.erv.pl/ubezpieczenia/roczne.html”]

Oferta przedsiębiorstwa ERV z pewnością zainteresuje często podróżujące osoby. Roczna polisa oznacza jedną składkę w ciągu roku oraz nieograniczoną żadnymi klauzulami ilość wyjazdów i zakres terytorium geograficznego.

Umowę może podpisać klient, który nie ukończył 65 roku życia. Ma on do wyboru cztery pakiety ubezpieczeniowe, Tip, Tip Plus, Top i Top Plus. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują poza granice naszego kraju, zarówno w celach zawodowych, jak i prywatnych. Liczba chronionych wyjazdów w ciągu roku jest nieograniczona, jedynym limitem jest ich maksymalna długość, wynosząca do 40 dni. Ubezpieczenie obowiązuje na terenie całego świata.

W zależności od wybranego pakietu, w skład rocznej polisy wchodzą koszty leczenia i transportu, NNW, bagaż, OC i Assistance medyczne. Podstawowa wersja tego ostatniego zawiera między innymi pomoc medyczną, powiadomienie rodziny i organizację zakwaterowania na czas rekonwalescencji. Możliwe jest także ubezpieczenie następstw chorób przewlekłych oraz sportów wysokiego ryzyka. W przypadku tych pakietów kwoty opiewają nawet na 30 000 EUR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *