Rosnący potencjał WARTY

[browser-shot url=”http://www.warta.pl/” width=”300″]

Grupa Warta to marka mogąca poszczycić się ogromnym doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Doszukując się początków jej istnienia musimy sięgnąć aż do lat 20. XX wieku. Otóż zalążkiem dzisiejszej WARTY było Towarzystwo Reasekuracyjne WARTA S.A., powstałe już w 1920 r. Wieloletnia tradycja firmy przekłada się dziś na jej ogromny sukces.

Obecnie Grupa WARTA w swojej ofercie proponuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe czy też ubezpieczenia na życie. Wszystkie te świadzczenia mają charakter ochronny jak i inwestycyjny. W ramach Grupy WARTA funkcjonują dwie spółki, które świetnie zorganizowane tworzą jedną całość. Spółkami tymi są: Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A.

Największe sukcesy WARTY w ostatnim czasie wiążą się z ubezpieczeniami indywidualnymi. Dynamika sprzedaży tych ubezpieczeń, w I półroczu osiągnęła poziom 102%. Co więcej, obydwie spółki w I półroczu zgromadziły 2,4 mld zł przychodów ze składek brutto. Dzięki profesjonalnej ofercie marki jej powodzenie nieustannie wzrasta. Wiąże się to z coraz większym uznaniem klientów, także innych przedsiębiorstw. WARTA jest jedynym ubezpieczycielem, który otrzymał nagrodę Laura Konsumentów. Pomimo zaciętej rywalizacji na rynku ubezpieczeń Grupa WARTA jest znaczącym liderem w branży. Bardzo ważnym atutem firmy, jednocześnie znaczącym dla klientów jest bardzo wysoki wskaźnik bezpieczeństwa.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://media.warta.pl/pr/286612/warta-rosnie-w-ubezpieczeniach-indywidualnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *