Terminowe ubezpieczenie na życie

[browser-shot url=”http://www.cardif.pl” width=”300″]

BNP Paribas Cardif Polska to spółka należąca do międzynarodowej grupy finansowej. BNP Paribas powstało już 1973 roku we Francji. Natomiast w Polsce pierwsze oddziały formowano w 1997 roku. Od tego momentu Grupa na polskim rynku specjalizuje się w rozwiązaniach bancassurance. Co więcej, firma zajmuje się również działalnością związaną ze świadczeniem usług ubezpieczeniowych. Produkty te skierowane są zarówno do osób indywidualnych jak i do określonych grup.

Jedną z propozycji Grupy Cardif jest tzw. ubezpieczenie terminowe. Oficjalnie oferta nosi nazwę Indywidualnego Terminowego Ubezpieczenia na Życie. Jest to produkt skierowany przede wszystkim do tych klientów, którzy nie przepadają za długoterminowymi zobowiązaniami. Dzięki polisie firma gwarantuje ochronę w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Czas na jaki zawierana jest umowa to okres 1 roku. Jednak po jego upływie można dokonać przedłużenia umowy. Maksymalny wiek osoby, która może starać się o zakup polisy to 65 lat.

Ubezpieczenie terminowe jest niezwykle atrakcyjne ze względu na swą kompleksowość. Najważniejsze jest to, iż możemy zapewnić bezpieczeństwo sobie, ale także swoim członkom rodziny. Klient zyskuje możliwość kształtowania oferty według własnych preferencji. Wartość składek w porównaniu do zakresu świadczeń jest niebywale niska. Każdy ubezpieczony może sam określić terminy ich wpłat. Ponadto, świadczenie nie podlegają opodatkowaniu.
Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.cardif.pl/pl/pid2617/indywidualne-terminowe-ubezpieczenie-ycie.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *