Ubezpieczenie domu HDI

[browser-shot url=”http://hdiubezpieczenia.pl/dom-i-mieszkanie/rodzina/o-ubezpieczeniu”]

Mianem prostego i praktycznego ocenia własne ubezpieczenie Twój Dom przedsiębiorstwo HDI. Jego podstawowa wersja chroni mienie przed osiemnastoma ryzykami, z możliwością rozszerzenia tej listy. W skład Twojego Domu wchodzi także usługa Assistance.

Ubezpieczenie zaczyna się już na etapie ,,murów”, czyli budowy. Ochroną obejmuje się następnie mieszkanie lub dom i stałe elementy pomieszczenia, takie jak meble, AGD, czy okna. Następnie mogą być to ruchomości typu sprzęt sportowy, a nawet nasi pupile domowi. Zdarzenia objęte ubezpieczeniem HDI to między innymi powodzie, pożary, nawałnice, uderzenie pioruna. Dodatkowe ryzyka to przykładowo przepięcia, stłuczenia i kradzieże z włamaniem.

Za jedyne 10zł rocznie otrzymamy także usługę Assistance Standard. Jeżeli spotka nas nieszczęśliwy wypadek i nasz dom nie będzie nadawał się chwilowo do zamieszkania, ubezpieczyciel zapewni nam transport oraz miejsce w hotelu i nadzór nad ocalałymi rzeczami. Limit tych usług to aż 15 000zł. Dla klientów została także przygotowana atrakcyjna zniżka – jeżeli zapłacimy od razu za 3 lata ochrony, składka za trzeci rok będzie nas kosztowała tylko 50% normalnej ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *