Ubezpieczenie grupowe pracowników

Szerokie ubezpieczenie grupowe pracowników. Tania ochrona życia i zdrowia rodziny. Dodatkowa gotówka z tytułu pobytu w szpitalu. Zabezpiecz swoją rodzinę przed nieszczęśliwymi wypadkami. Wygodne ubezpieczenie grupowe przez Internet. Dbaj o swoich podwładnych – kup im ubezpieczenie NNW. Najlepsze oferty polis na życie przez Internet – to nic nie kosztuje, przekonaj się!

Grupowe ubezpieczenia pracownicze

Aktualnie, grupowe ubezpieczenia pracownicze stanowią kompleksową ochronę zarówno pracowników, jak i ich rodzin. Dotyczą one przede wszystkim zdarzeń związanych z Następstwem Nieszczęśliwych Wypadków, potocznie zwanych NNW. Odbiorcą tego typu ubezpieczeń są pracownicy, którzy pragną zgłosić do ochrony zazwyczaj nie mniej niż 5 pracowników.

Zdarza się, że te dodatkowe, lecz bardzo korzystne ubezpieczenie stanowi system motywacyjny w miejscu pracy. Wówczas część, a nawet całość składki pokrywana jest przez pracodawcę. Nie musi tą polisa obejmować wszystkich pracowników. Równie dobrze, może w ten sposób wyróżnić wyłącznie część z nich, na przykład zdecydowanie lepiej pracującą, co widać w wynikach firmy.

Jak już zostało napomniane, ubezpieczenie to zapewnia przede wszystkim ochronę pracownika, jak i jego najbliższych przed różnego rodzaju skutkami zdarzeń losowych, których nie da się przewidzieć. Polisa obejmuje także pojawienie się ciężkiej choroby, czy pobyt w szpitalu. Dzięki niemu można bez problemu sfinansować koszta związane z leczeniem powypadkowym. Świadczenia tego typu stanowią atrakcyjne wsparcie w niewątpliwie trudnych, niecodziennych sytuacjach.

Warto wiedzieć, że istnieje także pakiet specjalny, który obejmuje nie pojedynczego pracownika, a całą jego rodzinę. Wówczas ochroną objęci są rodzice oraz ich dzieci. Zaliczyć w to można chociażby wsparcie pieniężne po osieroceniu dziecka, gdyż wiadomym jest, że sytuacja ta diametralnie odmienia jego życie.

W przypadku grupowych ubezpieczeń pracowników można również spotkać się z szeroką ofertą dodatkowych świadczeń. To ubezpieczający się decyduje, które są dla niego odpowiednie i rzeczywiście będzie mógł czerpać z nich dobro w przyszłości. Mowa tutaj między innymi o:

  • dziennym świadczeniu z tytułu pobytu w szpitalu,
  • świadczenie z powodu urodzenia dziecka,
  • rekompensata kosztów leczenia w formie ryczałtu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *