Ubezpieczenie grupowe w pracy

Przystąp do ubezpieczenia grupowego. Zagwarantuje Ci ono wiele możliwości. Nie wahaj się. Obejmij ochroną siebie i swoich najbliższych. Zadbaj o swoją przyszłość w razie nieszczęśliwych wypadków losowych. Ubezpieczenia grupowe u pracy. Szybko i bez zbędnych formalności. Bardzo atrakcyjne stawki, dla rodziny pracowników,ochrona dla pracowników. Bez problemów, dla pracujących, bez zbędnych formalności.

Ubezpieczenia grupowe w pracy są jedną z najbardziej popularnych form ochrony. Bardzo często z inicjatywą w tym przypadku wychodzi pracodawca, który często podejmuje się także opłacania składek za swoich pracowników. Są one bardzo wygodnym rozwiązaniem, a z uwagi na fakt,że obejmują zazwyczaj spora grupę osób, nie wiążą się z dużymi nakładami pieniężnymi.

Co daje ubezpieczenie grupowe

Ubezpieczenie grupowe zabezpiecza daną osobę w przypadku wypadku, a jego najbliższych w razie śmierci ubezpieczonego. Ponadto osoba posiadająca tego typu polisę, może liczyć na pewne środki finansowe w przypadku złamań, określonych rodzajów chorób,a także w razie śmierci najbliższych. Określone sumy pieniężne są także wypłacane, w sytuacji gdy urodzi się dziecko. Ostatnimi czasy bardzo chętnie po tego typu ubezpieczenie sięgają operatorzy sieci komórkowych, proponując polisy swoim abonentom.

Składki w zależności od rodzaju ubezpieczenia wynoszą w granicach 20 złotych miesięcznie, jednakże ochrona nie ma tak szerokiego zakresu jak ma to miejsce w przypadku typowych ubezpieczeń grupowych. Niemniej jednak jest to bardzo ciekawa alternatywa.

Tego rodzaju polisy dotyczą najczęściej takich sytuacji jak: trwały lub czasowy uszczerbek na zdrowiu, niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu, operacje chirurgiczne, zgon ubezpieczonego lub jego najbliższych, urodzenia dziecka, ciężkich zachorowań, kalectwa. W każdym z tych przypadków osobie posiadającej ubezpieczenie, wypłacane są środki pieniężne określonej wysokości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *