Ubezpieczenie indywidualne urodzenie dziecka

Tanie ubezpieczenie indywidualne z tytułu urodzenia dziecka. Najlepsze ubezpieczne – szeroki zakres ochrony. Konkurencyjne ceny, profesjonalna opieka. Ubezpieczenia indywidualne na urodzenie dziecka dla osób planujących powiększenie rodziny. Zabezpiecz swoją przyszłość. Dobre oferty polis na życie dziecka.

Dla kogo polisa?

Ubezpieczenia indywidualne na urodzenie dziecka skierowane są do tych, którzy w przyszłości planują rozpocząć starania o dziecko. Jest to rodzaj polisy na życie, w której ubezpieczyciel zapewnia otrzymanie świadczeń pieniężnych w przypadku urodzenia dziecka żywego jak i martwego. Obecnie takie polisy są ogólnodostępne. Należy je jednak podpisywać z uwzględnieniem okresu karencji. Zazwyczaj trwa on dziewięć miesięcy lub dłużej.

W praktyce oznacza to, że polisy nie może kupić osoba, która w momencie podpisywania umowy jest już w ciąży. W takim przypadku ubezpieczyciel ma prawo do odmowy wypłaty świadczenia. Obecnie większość firm ubezpieczeniowych działających na rynku daje możliwość zawarcia takiej polisy. Warto jednak zastanowić się nad zakupem całego pakietu ubezpieczeniowego, który zawiera świadczenie za urodzenie dziecka. Możemy w ten sposób za niewiele większe pieniądze poszerzyć zakres ochrony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *