Ubezpieczenie mieszkaniowe z profitami

[browser-shot url=”https://media.proama.pl/pr/288561/zakwaterowanie-zastepcze-i-pomoc-finansowa-w-ramach-polisy-mieszkaniowej”]

Polisy mieszkaniowe są polisami, do których większość ludzi nie przykłada dużej wagi. Zazwyczaj są one zawierane na potrzeby podjęcia kredytu mieszkaniowego, a osoby podpisujące umowy nie zwracają uwagi na warunki w niej zawarte. Traktują one zawarcie polisy mieszkaniowej wyłącznie w kategoriach obowiązku.

Okazuje się, że warto dokładniej przeczytać warunki umowy, gdyż bardzo możliwie, że inny ubezpieczyciel będzie miał dla nas lepszą ofertę. W Proama, zakwaterowanie zastępcze znajduje się już w standardowym pakiecie, co więcej klient może liczyć na pokrycie kosztów spędzenia 5 dni w hotelu, w sytuacji, w której uniemożliwione jest zamieszkanie w domu lub mieszkaniu ubezpieczonego. Dużym udogodnieniem jest także rozszerzenie polisy o pakiet Assistance Domowe, posiadając ten pakiet można liczyć na natychmiastowe wsparcie finansowe na zakup najpotrzebniejszych rzeczy, w przypadku niepomyślnych zdarzeń losowych.

Proama oferuje dwa typu polisy mieszkaniowej: Proama Dom oraz Proama Dom Premium. Polisy zawarte w Proama posiadają bardzo szeroki zakres ochrony. Ponadto ubezpieczenie mieszkaniowe zawarte w Proama, upoważnia klienta do zniżki przy zawieraniu polisy OC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *