Ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym

Zapewnij sobie ochronę życia i zdrowia a także środki na przyszłość. Zapoznaj się z różnymi wariantami ubezpieczeń na życie i wybierz najkorzystniejszy. Zadbaj o swoją emeryturę. Proste procedury, ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym, dla Ciebie, dla członków rodziny. Najlepsze polisy szybko i tanio, bez zbędnych formalności. Atrakcyjne kwoty ubezpieczenia.

Jedną z najciekawszych form ubezpieczeń dostępnych obecnie na naszym rynku są polisy na życie z funduszem kapitałowym. Zapewniają one nie tylko wsparcie finansowe w razie przykrych zdarzeń losowych, ale również pozwalają nam na odłożenie określonych środków finansowych na nasza przyszłość. Typowe ubezpieczenie na życie gwarantuję wypłatę środków m. in. w razie ciężkiej choroby, wypadku komunikacyjnego, śmierci ubezpieczonego, zgonu najbliższych członków jego rodziny, kalectwa a także trwałej lub czasowej niezdolności do pracy.

Jak działa fundusz kapitałowy?

Na fundusz kapitałowy przeznaczona jest cześć składki wpłacanej na ubezpieczenie. Umożliwia nam on między innymi odkładanie pieniędzy na rzecz naszej emerytury, a ponadto możemy dokonywać transferu zgromadzonych na nim środków na inne fundusze. Obowiązek dokonywania regularnych wpłat jest silnym czynnikiem motywującym, w związku z czym większość osób przestrzega terminów wpłacania środków na ubezpieczenie z funduszem kapitałowym. Dodatkowymi zaletami tego rozwiązania jest także to, że możemy wskazać osobę, która w razie naszej śmierci przejmie nasze środki, tak więc nic nie zginie. Do tego rodzaju oszczędności nie ma także dostępu komornik, więc w razie problemów finansowych nie musimy się martwić o utratę pieniędzy zgromadzonych na funduszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *