Wyższa emerytura i niższe podatki

[browser-shot url=”http://www.mbank.pl” width=”300″]

AVIVA, jak na największą instytucję finansową w Polsce przystało, oferuje swoim klientom szereg udogodnień ubezpieczeniowych. Z AVIVA można ubezpieczyć swoje zdrowie i życie, a także samochód czy mieszkanie. Dodatkowo można zapewnić sobie specjalną ochronę w czasie podróży. Dzięki AVIVA można przystąpić również do OFE.

Czymś zupełnie nowym i jednocześnie zaskakującym stało się w AVIVA Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE). Jeśli ktoś nie wie czym jest IKZE, należy natychmiast nadrobić zaległości. Jest to nic innego jak program oszczędzania na emeryturę. Dzięki tej specjalnej ofercie, w istocie rzeczy oszczędzamy dwa razy. Po pierwsze kwotę, którą przeznaczamy na wpłatę do IKZE możemy odliczyć od dochodu. W związku z tym oszczędzamy swoje pieniądze dzięki niższemu podatkowi. Po drugie, decydując się na ubezpieczenie w AVIV-ie, możemy oszczędzać już od 55 zł miesięcznie, przez co zgromadzimy dodatkowy kapitał na emeryturę.

Korzystając z IKZE swoje fundusze możemy zainwestować w 13 ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych. W przypadku inwestycji podatek jaki należy odprowadzić to 19% wartości naszego zysku. Dlatego też niezwykle opłaca się inwestować z IKZE, ponieważ w tym przypadku zyski są całkowicie zwolnione z podatku. Ponadto przy wypłacie środków zostanie pobrany jedynie 10%-owy podatek dochodowy. Korzystając z powyższej oferty należy wskazać do kogo mają trafić środki finansowe w sytuacji nagłej śmierci. Bez żadnych formalności sądowych i podatków możemy wskazać wybranego członka rodziny, który będzie miał prawo do naszego kapitału. Oszczędzać można tak długo jak tylko chcemy, jednak należy pamiętać, że minimalny okres wpłat musi wynosić 5 dowolnych lat.

Aby skorzystać z oferty bądź uzyskać bardziej szczegółowe informacje należy zamówić kontakt z doradcą za pomocą oficjalnej strony www.aviva.pl.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/mieszkanie24h-ubezpieczenie-mieszkania/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *