Zabezpiecz finansowo swoją rodzinę

[browser-shot url=”https://www.familydirect.pl” width=”300″]

Wiele dzisiejszych firm finansowo- ubezpieczeniowych wymieniając wszystkie swoje atuty, mówi o kompleksowości oferty, o łatwym dostępie, o usługach nie wymagających zbędnych formalności i przede wszystkim o możliwości dokonania zakupu produktów drogą telefoniczną czy też internetową. Jednak żadna z marek w swojej strategii nie przewiduje aż tak ogromnej troski o finansowe zabezpieczenie polskich rodzin. Specjalistą w tworzeniu oferty przygotowanej z myślą o każdym członku danej rodziny jest Family Direct. Grupa ta charakteryzuje się wysoką dynamiką wzrostu. Jest bowiem agencją direct, która pośród takich właśnie firm rozwija się najszybciej w Europie. Oferta Grupy powstaje „z myślą o rodzinie”, bo właśnie takie jest sztandarowe hasło marki.

Jedną z wielu rodzinnych ofert stało się ubezpieczenie „Całe życie z Family Direct”. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie dla rodziny ubezpieczonego w momencie jego śmierci. Do ubezpieczenia można przystąpić w charakterze osoby indywidualnej bądź też wraz ze współmałżonkiem. Family Direct w ramach tej polisy gwarantuje świadczenie, które wynosić może od 10 000 zł do 500 000 zł. Miesięczne stawki składek są atrakcyjne i dostępne cenowo, bowiem minimalną kwotą jest 12 zł miesięcznie.

Aby przystąpić do ubezpieczenia nie trzeba okazywać zaświadczeń lekarskich ani żadnych specjalnych badań medycznych. Wystarczy, iż odpowiemy na trzy podstawowe pytania związane z naszym zdrowiem. Każdy kto tylko dokonuje terminowych wpłat składek może być pewien, iż świadczenie nie zostanie anulowane bądź obniżone. Ponadto Family Direct przewiduje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Pakiet „Całe Życie z Family Direct” to zabezpieczenie finansowe jakie możesz zapewnić rodzinie po Twoim odejściu.

Bardziej szczegółowe informacje pozyskasz tutaj.

Źródło:https://www.familydirect.pl/pl-PL/product/na_zycie/ubezpieczenie_cale_zycie_z_family_direct

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *