Zadbaj o studia swojego dziecka już dziś

[browser-shot url=”http://www.aegon.pl/pl/Strona-glowna/Edukacja/Oferta-produktowa/Produkt-edukacyjny/aegon_program_finansowania_studiow/?utm_source=aegon.pl&utm_medium=baner&utm_campaign=Edu14″]

Każdy, kto jest rodzicem marzy o tym, aby jego dziecko miało dobrą i bezpieczną przyszłość. Na pewno jedną z najważniejszych rzeczy o jaką troszczą się rodzice jest wykształcenie. Aegon wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i pomoże w uzyskaniu środków na studia Twoich dzieci.

Program finansowania studiów firmy Aegon pomoże w podjęciu studiów Twojemu dziecku. Dzięki firmie Aegon będzie miało ono szansę studiować na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Decyzję o podjęciu współpracy w ramach programu finansowania studiów warto podjąć już dzisiaj, gdyż im szybciej o zrobimy, tym więcej uda nam się zaoszczędzić. Niewątpliwą korzyścią wynikającą z przystąpienia do programu jest zabezpieczenie kapitału na studia dziecka. Warunki jakie oferuje firma Aegon są dopasowane do realnych kosztów studiowania. Ponadto wykupienie pakietu może okazać się doskonałym pomysłem na prezent.

Aegon przygotował dla swoich klientów 6 pakietów do wyboru. Różnią się one w zależności od tego czy chcemy posłać dziecko na studia krajowe lub zagraniczne. Czas trwania umowy oraz wysokość sumy ubezpieczeniowej zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Maksymalnie można podpisać umowę na 20 lat, minimalny okres wynosi 10 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *